Znajdź nas na Facebook.com

Zamieszkaj przy parku..!

Zamieszkaj przy parku..!

I miejsce - najlepsza inwestycja

Apartamenty Wielicka w Krakowie

Kontakt

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Górników 54 lok. 2, Kraków 30-816, tel: 12 265 02 66

wielicka@wan.com.pl

Joanna Zwierz [Specjalista ds Sprzedaży]

j.zwierz@wan.com.pl, tel: +48 516 148 141

Ewelina Krosta [Specjalista ds Sprzedaży]

e.krosta@wan.com.pl, tel: +48 516 148 142

Maciej Chrostowski [Kierownik ds Sprzedaży]

m.chrostowski@wan.com.pl

Odbiory mieszkań, zagadnienia techniczne:

wielicka@wan.com.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon-Pt: 9-19

Sob: 10-14 - Prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny, lub mailowy, w celu umówienia wizyty.

INWESTOR:

WAN 42 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - spółka celowa z grupy kapitałowej WAN S.A., utworzona na potrzeby realizacji inwestycji Apartamenty Wielicka Etap 2 w Krakowie

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 283676,
Adres: Al. Jana Pawła II 80 lok. 10, 00-175 Warszawa, tel: 22 435 11 11, NIP 525-24-00-888, REGON 141026390, Kapitał zakładowy 9.350.000 zł

O inwestorze

WAN SA jest spółką działającą od ponad 18 lat w sektorze usług deweloperskich. Dbałość o wybór atrakcyjnej lokalizacji, oryginalnego projektu, zastosowanie najnowszych technologii, a także najwyższa jakość użytych materiałów powoduje, że nasze inwestycje są wysoko oceniane zarówno przez ekspertów branżowych jak i samych klientów. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy doświadczenie, wiele nagród oraz niełatwą do osiągnięcia w tej dziedzinie wiarygodność potwierdzaną cyklicznie przyznawanym Certyfikatem Dewelopera.

Dotychczasowa działalność WAN SA zaowocowała szeregiem udanych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Przykładem może być luksusowy budynek apartamentowy przy ul. Bielawskiej znajdujący się w samym sercu Mokotowa, na skraju malowniczej skarpy Mokotowskiej. Jest to jeden z pierwszych w Warszawie tego typu obiektów: ogrodzony, chroniony, z garażem podziemnym i ogrodami zimowymi, wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w cichobieżne windy z luksusowymi penthousami na ostatnich kondygnacjach. Obecnie wszystkie te elementy są powszechnie obowiązującym standardem, jednak nasza Spółka realizując tą inwestycję w 1998 miała znaczący udział w jego tworzeniu.

W innej dzielnicy Warszawy, też nieopodal centrum, zlokalizowana jest jedna z naszych ostatnich inwestycji - Apartamenty Stary Żoliborz - mieszcząca 190 lokali. Walory lokalizacji w tej zielonej dzielnicy podnoszą względy komunikacyjne - m.in. bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra.

Do innego klienta adresowana jest nasza realizacja Park Chojnów z 27 domami jednorodzinnymi. Zlokalizowana w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie Konstancina, modnej podwarszawskiej miejscowości, jest alternatywą dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą, kameralność a jednocześnie nie rezygnujących z dobrodziejstw cywilizacji.

Przy planowaniu nowych inwestycji przykładamy bardzo dużą wagę do jakości projektu architektonicznego. Współpracujemy ze znakomitymi projektantami takimi jak „Jems Architekci” czy „Kulczyński Architekt”. Projekty realizowane przez WAN SA są nowoczesne, ale też nawiązując do architektury danego miejsca, doskonale harmonizują z otoczeniem. Potwierdzeniem tego jest nominacja budynku Rezydencja przy Skoczni do nagrody głównej w kategorii budynków wielorodzinnych w konkursie organizowanym przez wydawnictwo „Murator”. W roku 2011 inwestycja Apartamenty Stary Żoliborz zostaje uhonorowana Nagrodą Brukalskich za Najlepszą Architekturę Żoliborza w latach 2006-2010.

Nasza firma przez lata działalności zgromadziła własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. W wybudowanych obiektach w majątku spółki w celu dalszego wynajmu pozostawialiśmy powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe (w 2004 roku zawarliśmy największą transakcję na warszawskim rynku powierzchni biurowych wynajmując spółce Polkomtel SA na okres 10-ciu lat kompleks biurowców przy ul. Postępu przy warszawskim lotnisku Okęcie) oraz najbardziej atrakcyjne apartamenty np. luksusowe penthousy z dużymi tarasami i własnymi basenami (wśród najemców mieliśmy m.in. ambasadorów Irlandii i Brazylii).

W ostatnich latach nasz portfel powiększył się o budynek biurowy w Gdańsku, zlokalizowany tuż obok wejścia na Gdańską Starówkę stanowiąc powszechnie rozpoznawalny element jej otoczenia oraz stocznię rzeczną w Płocku. WAN SA jest inwestorem warszawskiego obiektu Babka Tower jednego z najwyższych w Polsce budynków apartamentowo-biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 70 617 m. kw., będącego jednocześnie siedzibą zarządu Spółki, oraz budynków biurowych przy ulicy Puławskiej i przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Oprócz działalności deweloperskiej firma zajmuje się inwestycjami kapitałowymi na rynkach poza giełdowych. W 2007 roku 25% akcji naszej spółki nabył fundusz zarządzany przez Morgan Stanley Real Estate, grupę należąca do Morgan Stanley, jednej z wiodących instytucji finansowo-inwestycyjnych w zakresie rynku nieruchomości. Była to pierwsza inwestycja tej firmy w Polsce. Na poziomie projektowym, WAN SA współpracuje z wieloma bankami - BRE Bank, DNB Nord, Reiffeisen Polbank, DZ Bank, BGK - które finansują i finansowały nasze inwestycje.

W roku 2009 postanowiliśmy poszerzyć działalność o nowy zakres, wybudowaliśmy park logistyczny w Pruszkowie pod Warszawą, zlokalizowany w sąsiedztwie zjazdu z aktualnie budowanej autostrady A-2, Warszawa-Berlin. Obecnie rozpoczynamy nową inwestycję mieszkaniową w Krakowie „Apartamenty Wielicka”. O jej wyjątkowości przesądza bezpośrednie sąsiedztwo zabytkowego parku, staranny projekt architektoniczny jak i wieloprofilowość oferty. Wśród 350 lokali znajdują się zarówno przestronne apartamenty z własnym ogródkiem czy rozległym tarasem jak i małe mieszkania adresowane dla młodych ludzi poszukujących swego pierwszego M.

Wiecej informacji o firmie na stronie www.wan.com.pl
Strona główna:Katalog mieszkań:Opis inwestycji:Aktualności:Lokalizacja:Galeria:Dokumenty:Kredyty:Kontakt
© Copyright 2019 WAN SA All rights reserved. | Polityka cookies | made by Esencja Studio
*** APARTAMENTY WIELICKA: PROMOCJA - LOKALE BEZPOŚREDNIO PRZY PARKU! OSTATNI APARTAMENT PONAD 120m2 Z WIDOKIEM NA PARK. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ***