Znajdź nas na Facebook.com

Zamieszkaj przy parku..!

Zamieszkaj przy parku..!

I miejsce - najlepsza inwestycja

Apartamenty Wielicka w Krakowie

Opis inwestycji - Etap II

Apartamenty Wielicka Etap II to kolejna nasza inwestycja w Krakowie.

Nowo powstający budynek zlokalizowany będzie obok budynków Etapu I. Na przyszłych mieszkańców czeka 121 apartamentów o powierzchniach od 26 do 59m2, oraz 4 lokale usługowe. Pięciopiętrowy apartamentowiec harmonijnie wkomponuje się w przestrzeń między przepięknym starodrzewem od strony zachodniej, terenami Zakonu Augustianów od północy, Etapem I znajdującym się po wschodniej stronie oraz ul. Wielicką od nasłonecznionej strony południowej. Nowa inwestycja nawiązuje architektonicznie, do bardzo udanego projektu Etapu I.
Także będzie to budynek w duchu modernizmu, zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Oleksy & Polaczek, a różnice odnaleźć można jedynie w nielicznych detalach.

Mieszkańcy lokali na parterze dysponować będą ogrodami, których wielkość waha się od 9,5 do nawet ponad 100m2. Projektując budynek stawialiśmy na bezpieczeństwo, całość jest: zamknięta, strzeżona i monitorowana. Pod całą inwestycją znajdą swoje miejsce przestrzenie garażowe wraz z komórkami lokatorskimi. Nowoczesne cichobieżne windy w trzech klatkach schodowych umilą i usprawnią komunikację między piętrami i poziomem -1. Wszystkie mieszkania od pierwszego do piątego piętra wyposażone będą w przestronne tarasy o zróżnicowanej powierzchni.

Na terenie obiektu przewidziano przyjazny dzieciom i ich opiekunom obszerny plac zabaw (około 210 m2) oraz strefy relaksu dla mieszkańców.

Bliskość przystanku tramwajowego (bezpośrednio przy inwestycji), sklepów, hipermarketu Tesco i przede wszystkim zabytkowego Parku Jerzmanowskich, to tylko niektóre z zalet Etapu II Apartamentów Wielicka.

Oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku.
Oferta mieszkań jest już dostępna w biurze sprzedaży. Zapraszamy.

 
© Copyright 2017 WAN SA All rights reserved. | Polityka cookies | made by Esencja Studio
*** ETAP 2: OSTATNIE MIESZKANIA! 3-POKOJOWE KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE! *** ETAP1: NADAL DOSTĘPNE METRAŻE OD 38 do 130M2 - OSTATNIE 2 MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM ***