Znajdź nas na Facebook.com

Zamieszkaj przy parku..!

Zamieszkaj przy parku..!

I miejsce - najlepsza inwestycja

Apartamenty Wielicka w Krakowie

Opis inwestycji - Etap II

Apartamenty Wielicka Etap II to kolejna nasza inwestycja w Krakowie.

Nowopowstały budynek zlokalizowany jest obok budynków Etapu I, posiada 121 apartamentów o powierzchniach od 26 do 59m2, oraz 4 lokale usługowe. Pięciopiętrowy apartamentowiec harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń między przepięknym starodrzewem od strony zachodniej, terenami Zakonu Augustianów od północy, Etapem I znajdującym się po wschodniej stronie oraz ul. Wielicką od nasłonecznionej strony południowej. Nowa inwestycja nawiązuje architektonicznie, do bardzo udanego projektu Etapu I.
Także jest to budynek w duchu modernizmu, zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Oleksy & Polaczek, a różnice odnaleźć można jedynie w nielicznych detalach.

Mieszkańcy lokali na parterze dysponują ogrodami, których wielkość waha się od 9,5 do nawet ponad 100m2. Projektując budynek stawialiśmy na bezpieczeństwo, całość jest: zamknięta, strzeżona i monitorowana. Pod całą inwestycją znajdują swoje miejsce przestrzenie garażowe wraz z komórkami lokatorskimi. Nowoczesne cichobieżne windy w trzech klatkach schodowych umilają i usprawniają komunikację między piętrami i poziomem -1. Wszystkie mieszkania od pierwszego do piątego piętra wyposażone są w przestronne tarasy o zróżnicowanej powierzchni.

Na terenie obiektu zlokalizowany jest przyjazny dzieciom i ich opiekunom obszerny plac zabaw (około 210 m2) oraz strefy relaksu dla mieszkańców.

Bliskość przystanku tramwajowego (bezpośrednio przy inwestycji), sklepów, hipermarketu Tesco i przede wszystkim zabytkowego Parku Jerzmanowskich, to tylko niektóre z zalet Etapu II Apartamentów Wielicka.

Oddanie inwestycji do użytkowania nastąpiło w grudniu 2017 roku.
Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane.

© Copyright 2019 WAN SA All rights reserved. | Polityka cookies | made by Esencja Studio
*** APARTAMENTY WIELICKA: PROMOCJA - LOKALE BEZPOŚREDNIO PRZY PARKU! OSTATNI APARTAMENT PONAD 120m2 Z WIDOKIEM NA PARK. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ***